úsměv

Cvaknu tě

svatební fotograf

Ahoj, jsem Lenka

Fotografka z Brna pracující po celé republice 

Ahoj, jmenuji se Lenka, žiji na jižní Moravě a moc ráda budu vaší fotografkou. 

Mým cílem je vytvořit vám přirozeně působící fotografie a zachytit vás autentické, jedině tak totiž mohou vzniknout fotografie s tou správnou atmosférou, které si budete i po letech rádi prohlížet a ze kterých bude dýchat kouzlo daného okamžiku.

Nejčastěji pracuji s přirozeným světlem při zlaté hodince a s jemným slunečním svitem, proto se snažím domlouvat termín focení vždy na konec dne, případně na ranní dobu. V létě tedy není výjimkou, že fotit půjdeme i v sedm večer.

Pokud vás mé představy o fotografiích přesvědčily, budu ráda, když vám má práce bude moct dělat radost.

Portfolio

prohlédněte si moji práci

Fotografuji svatby, portréty, rodiny, zaznamenám vaše těhotenství, nafotím vám produktové fotky pro váš e-shop či sociální sítě.

Svatby

Svatební fotografie má vyvolat krásné vzpomínky, má zachytit vás jako osobnosti, zobrazit jedinečný den, který jste si pro sebe vytvořili a naplánovali, a to takový, jaký byl. Snažím se proto fotografovat přirozeně a nestylizovat nadmíru. 

portréty

Portrét se využije ve všech oblastech focení, ať již při focení dětí, rodiny nebo svatby. Portrét mohu vyfotit vysoce stylizovaný, ale také profesní či zcela klasický. Pracuji nejradši s přirozeným světlem, fotím tedy zejména venku. Zkušenosti mám však také s portrétem studiovým pod umělými světly. 

těhotenství

Zaznamenat těhotenství je úžasným úkolem. I v tomto případě je pro mě primární ve fotografii přirozenost, fotografuji tedy zejména venku v přírodě s minimem dekorací a doplňků. Pokud byste však preferovala fotografie v ateliéru, mohu nabídnout i tuto variantu.

Rodiny

Fotografování rodin má v mém portfoliu také stěžejní pozici. 

Jelikož se v galerii objevují děti, které chci chránit od sdílení, je zobrazení těchto fotek pod heslem. Pakliže budete chtít portfolio vidět, ráda Vám galerii zobrazím na vyžádání.

Páry

Uchovejte si vzpomínku, kterou budete moci každý rok prohlížet a připomínat si tak společné chvíle. Fotografie páru jsou vhodné také na svatební oznámení. Mým hlavním cílem je, aby z fotografií vyzařovala vaše láska a pohoda, proto se snažím o přirozenost. 

produkty

Produktová fotografie mě nesmírně baví!

Nahlédněte na stránky věnované pouze produktové fotografii.

Ceník

svatební balíčky

Další informace k ceně svateb:

  • Konzultace zdarma
  • Záloha 5.000 Kč
  • Doprava na místo 12 Kč/km
  • Každá další hodina 2000 Kč
  • Odevzdání do 2 měsíců

Ceník

Portrétů, párů, rodin,..

Kontakt

Napište mi

3 + 10 =