Kdy budou fotky hotové?

Nejčastější otázka, kterou od nevěst dostávám.

Tradičně bývá stres kolem svatby přenesen na celkové dění, aby dopadla dobře hudba na obřad, bylo dost jídla, bujará zábava a nikdo se nenudil … Jakmile se svatební den přežene a vy si vesele užíváte manželství, začnete se pochopitelně těšit na fotky. I já vím, že je to pro vás důležité, proto se snažím fotky připravit co nejdříve to jde, ne však na úkor kvality.
Jak dlouho trvá, než vám fotky odevzdám? Jsou to zhruba 2 měsíce . Opravdu počítejte, že to bude min. přes ten měsíc trvat, zejména v sezóně, kdy jsou svatby i dvě do týdne.
Proto prosím buďte trpěliví a vyčkejte, až vám zašlu prvotní náhledy. Věřte, že se snažím vám fotky předat k odpovídající kvalitě, na což je potřeba klid a soustředění, proto prosím, než budete zasílat email s dotazem ohledně fotek, myslete na to, jak dlouho od svatby uběhlo a zda pro vás bude dostačující odpověď, že nelze na den odhadnout, kdy fotky zašlu.

Věřím, že pochopíte, že i pro fotografa je to velký stres. Uvědomujeme si, že jsou pro vás fotky důležité, ale makáme, seč můžeme! 🙂

Děkuji všem!