Kdy budou fotky hotové?

Kdy budou fotky hotové?

Nejčastější otázka, kterou od nevěst dostávám.

Tradičně bývá stres kolem svatby přenesen na celkové dění, aby dopadla dobře hudba na obřad, bylo dost jídla, bujará zábava a nikdo se nenudil … Jakmile se svatební den přežene a vy si vesele užíváte manželství, začnete se pochopitelně těšit na fotky. I já vím, že je to pro vás důležité, proto se snažím fotky připravit co nejdříve to jde, ne však na úkor kvality.
Jak dlouho trvá, než vám fotky odevzdám? Jsou to zhruba 2 měsíce . Opravdu počítejte, že to bude min. přes ten měsíc trvat, zejména v sezóně, kdy jsou svatby i dvě do týdne.
Proto prosím buďte trpěliví a vyčkejte, až vám zašlu prvotní náhledy. Věřte, že se snažím vám fotky předat k odpovídající kvalitě, na což je potřeba klid a soustředění, proto prosím, než budete zasílat email s dotazem ohledně fotek, myslete na to, jak dlouho od svatby uběhlo a zda pro vás bude dostačující odpověď, že nelze na den odhadnout, kdy fotky zašlu.

Věřím, že pochopíte, že i pro fotografa je to velký stres. Uvědomujeme si, že jsou pro vás fotky důležité, ale makáme, seč můžeme! 🙂

Děkuji všem!