Kdo jsem

 

 

Focení, černá barva, horory, láska ke zvířatům, kreativita, víno, jídlo, hudba, pohoda. To je jen základní výčet věcí, které mě vystihují. Nejsem člověk, který má přesně nalinkovaný život a dělá vše v zájmu společnosti. Snažím se rozvíjet v tom, co mě baví a dělá mě šťastnou, i když to může ostatním připadat jako forma bohémství, lenosti, nestálosti, nevyrovnanosti. Mým životním cílem není vydělat miliony, ohromovat masu lidí, vládnout, vést lidi nebo vlastnit velké statky, ale snažit se užívat veškeré možnosti, schopnosti a prostředky, které mám, abych byla šťastná, a to často i na úkor životního standardu a nepochopení druhých.

 

S první zrcadlovkou jsem začala fotit v 19 letech, tu jsem o pár let později odložila, abych před třicítkou chytila druhý dech, pořídila si nový stroj a vydala se na dráhu profesionálního fotografování.  Fotografie je pro mě uměním, nezáleží na tom, zda fotím květiny nebo zamilovaný pár, vždy se maximálně snažím dát do snímků kus osobitosti a přistupovat ke každému fotografování originálně.

 

Pohybuji se nejčastěji v Brně, kde se odehrává i valná část mých aktivit. Zaměřuji se převážně na portrétní fotografii jednotlivců, párů i skupin.

 

 Nahlédněte na mou tvorbu a pokud se vám zalíbí(m), neváhejte si se mnou sjednat rande 😉