Jak se připravit na focení?

Je to jednoduché, úsměv, pohoda a láska zaručí krásné fotky vždy, ale co tomu našemu společnému dílu dodat ještě více šťávy?

Na focení po Vás nebudu vyžadovat žádné krkolomné pózy, které jsou Vám proti srsti. Všechny Vaše i mé představy si ujasníme ještě v mailové konverzaci. Budu proto ráda, když mi sdělíte vše, co očekáváte, proč do focení jdete, co máte rádi a jací vlastně sami jste 🙂 Pomůže to k lepším výsledkům naší „kooperace“, abych Vás lépe poznala a uměla s Vámi po celý čas naší spolupráce pracovat tak, abyste se cítili v mé společnosti dobře a byli tak na fotkách co nejpřirozenější.

A jak se přichystat na samotné focení?

Vezměte si klidně více kusů oblečení, ať to můžeme prostřídat a máte různorodé fotografie.

Vězte, že mnohem důležitější než perfektní líčení, jsou upravené vlasy, na fotkách jsou viditelné mnohem více než líčení, proto účesu věnujte opravdu více péče.

Pokud budete v páru nebo s rodinou, slaďte barvy a styl oblečení, fotografie pak působí soudržněji a estetičtěji.

Chovejte se přirozeně, usmívejte se, dívejte se do objektivu a buďte uvolnění.

Pokud budete v páru, držte se za ruce, objímejte se, sem tam se polibte. Budeme se společně procházet a já budu mezitím cvakat. Po pár záběrech nebudete třeba ani vnímat, že Vás někdo fotí.

Děti před focením pozitivně motivujte, zbytečně nekárejte ani je nestresujte. Vezměte jim i něco málo do žaludku, ať nemusíte spěchat domů na večeři 🙂

Vezměte si s sebou cokoliv, co chcete na fotografiích mít. Vlastní invence je vítána.

Sdělte mi všechny Vaše připomínky i nápady během focení, jsem otevřená všem Vašim přáním.

Těším se na všechny nové tváře, nové příběhy a zážitky!

Vaše cvakalka Lenka 🙂